בני5-1-removebg-preview

התקשרו עכשיו

מוהל רפואי

בימים הראשונים לחיים, ‏תינוקות צעירים הם רגישים מאוד.  כאשר נולד לכם בן, המסורת מבקשת מכם לערוך לו ברית מילה שמונה ימים אחרי הלידה. לצד שמירה על המסורת, חשוב לכם מאוד ‏לתכנן את האירוע בצורה הכי בטוחה לבריאות של הילד שלכם. בדיוק מהסיבה הזו אתם מחפשים שירותים של מוהל רפואי, אשר יכול ללוות אתכם ביום המרגש, לתת לכם את התמיכה שאתם צריכים לקבל ואת הטיפול הרפואי הדרוש לילד שלכם. בנימין טנא הוא מוהל רפואי מוסמך ‏אשר מלווה משפחות צעירות כבר שנים ארוכות ויוצר אירועי ברית מילה ‏בטוחים ובריאים לכל ילד.

היתרונות של מוהל רפואי לתינוק פג

‏בוודאי כאשר הילד שלכם נולד לפני הזמן והוא נחשב פג, הליווי של מוהל רפואי הוא עניין חשוב מאוד. מוהל רפואי בעל ידע רב וניסיון יכול לבצע את ההליך בצורה בטוחה, מקצועית ובריאה. מלבד זאת, הוא יודע להתמודד עם מצבים מסובכים יותר ולכן יכול להפיג לכם את החששות שבתהליך. כמו כן, המוהל הוא איש דת מוסמך ולכן הוא יודע למצוא את האיזון בין הצרכים של טקס ברית מילה דתי כהלכה, בין המצב הרפואי של הילד למצב הריגשי של ההורים. כלומר, מדובר על אדם שיודע לנהל את הטקס בצורה הנכונה ביותר אבל גם לתת תמיכה וכתף לאנשים החשובים ביותר בחלל האירוע.

בריאות התינוק היא המטרה המרכזית שלכם

‏בתור הורים הדבר החשוב ביותר ‏שמעניין אתכם במהלך תכנון טקס ברית מילה הוא הבריאות של הילד שלכם. על אחת כמה וכמה אם עברתם לידה קשה, תקופה במחלקת הפגים או שאתם ‏יודעים שיש לילד שלכם בעיות רפואיות מורכבות. לכן, ההחלטה לעבוד עם מוהל רפואי היא עניין מרכזי בניהול הטקס שלכם. ‏הליווי המקצועי של ‏בנימין טנא מאפשר לכם לשאול את כל השאלות שיש לכם עוד לפני הטקס עצמו ובמקביל לדעת שאתם נותנים לילד שלכם את התמיכה והטיפול הרפואי הדרושים לו על מנת לעבור בשלום את הטקס ולהיכנס לדת משה וישראל.