בני5-1-removebg-preview

התקשרו עכשיו

מוהל מקצועי

תשעת החודשים בהם אתם מתכוננים לבואו של הבן הבכור שלכם, הם חודשים שבהם יש לכם המון משימות להשלים. לא רק מבחינת סידור הבית, הבדיקות הרפואיות ותכנון תהליך הלידה, אלא גם מבחינת הצורך לתכנן את האירועים שאחרי הלידה. גם בתהליך הכנסתו של התינוק החדש  לברית ישראל, ‏אתם רוצים לתכנן אירוע ברית מושלם מקצה לקצה ומומלץ לתכנן אותו טרם הלידה. ‏אם חשוב לכם להבטיח שאתם מזמינים את האדם הנכון לאירוע מבעוד מועד, אתם מחפשים שירותים של מוהל מקצועי, כמו המוהל בנימין טנא.

מה אתם מצפים לקבל משירות מוהל מקצועי?

‏בכל מה שקשור לקבלת שירותיו של מוהל מקצועי לאירוע הברית, יש כמה דרישות חשובות שאתם רוצים לוודא שהן מתקיימות. ‏קודם כל חשוב לכם לבחור מוהל שעברה הכשרה מקצועית, בעל תעודות, ניסיון ידע. יתרון נוסף הוא מוהל בעל רקע בטיפול רפואי. בין אם מדובר בתינוק שנולד בלידה מוקדמת ובין אם מדובר על ילד בריא, ‏אין מקום לקחת סיכונים מיותרים בהליך שמתרחש בשלב כל כך מוקדם של החיים.  מסיבה זו, אתם רוצים לוודא שמדובר באיש מקצוע שיודע לתת לכם מענה רפואי לכל צרה שלא תהיה. במקביל, חשוב גם להבין מהי ההכשרה ‏הדתית של המוהל שלכם, למצוא איש מקצוע ‏אשר מתאים להשקפת העולם האישית שלכם שיאפשר לכם לקבל את פניו של הילד שלכם לקהילה שבה אתם רוצים לחיות את החיים של המשפחה. בגלל שמדובר על אירוע כל כך מרגש וכל כך אינטימי, ההחלטות האלו יכולות להשפיע על ‏החוויה שלכם בצורה מאד משמעותית.

אל תחששו להביע את החששות שלכם

‏כל ‏שאלה שעולה לאורך הדרך, כאשר אתם מתכננים אירוע כמו ברית מילה, היא שאלה לגיטימית. בעיקרון, חשוב לתת  את המענה לשאלות שלכם כמה שיותר מוקדם ולכן, אתם רוצים לשוחח עם מוהל מקצועי עוד לפני ‏כשאתם נכנסים לחדר לידה. בנימין טנא, יכול לתת לכם את כל הכלים הדרושים לזוג הורים צעיר להתמודד עם ‏אירוע ריגשי ורפואי כל כך גדול כמו ברית מילה. הוא ילווה אתכם לאורך כל שלבי האירוע ‏בצורה המקצועית הטובה ביותר.