בני5-1-removebg-preview

התקשרו עכשיו

מוהל מוסמך

הורים צעירים הם אנשים שמתמודדים עם מערכת לחצים מאוד מורכבת, כמו גם עם הדרישות חברתיות של המשפחה והחברים. בתור הורים לבן שנולד זה עתה, ‏האירוע המרכזי והחשוב ביותר שאתם מנסים לתכנן הוא אירוע ברית המילה. מצד אחד, חשוב לכם לשמור על הבריאות של הילד הקטן שלכם. מצד שני, אתם רוצים לתכנן אירוע שמתאים לקהילה ולחברה שלכם ושומר על כל העקרונות המסורתיים שגדלתם עליהם. ‏בדיוק מהסיבה הזו אתם רוצים לבחור את שירותיו של בנימין טנא מוהל מוסמך, אשר יעזור לכם לתכנן טקס תוך שמירה על  הבריאות של התינוק לצד ייצור חוויה מרגשת לאנשים הכי חשובים בחיים שלכם, כולל ההורים והתינוק.

גם באירוע קטן אתם רוצים לבחור מוהל מוסמך

‏היום יש לא מעט הורים צעירים שמוכנים לוותר על אירוע ברית מילה גדול בשביל לתכנן טקס אינטימי. את הטקס הם עשויים לערוך לפעמים בבית החולים ולפעמים בבית בו הם מכניסים את הילד לדת משה וישראל. ‏ חשוב לכם לבחור שירותים של מוהל מוסמך, שיודע איך ‏לנהל את הטקס בצורה אחראית ולשמור על הבריאות של הילד בכל מחיר, על אחת כמה וכמה כאשר הילד שלכם להתמודד עם בעיות רפואיות כבר בימים הראשונים אחרי הלידה. ‏השקט הנפשי שלכם, כמו גם הבריאות של הילד והחוויה של הילד, הם דבר שחשוב לכם  לשמור עליו במהלך טקס כל כך מרגש וכל כך לא פשוט. אירוע ברית המילה צריך להיות אירוע מהנה וללא לחצים.

הבריאות של התינוק היא הדבר החשוב ביותר

‏תשומת הלב לפרטים הקטנים היא המשימה המרכזית של מוהל מוסמך במהלך יום האירוע. ‏יכול להיות שההורים לא מרגישים בנוח לשאול שאלות או שהילד מתנהג בצורה לא טבעית ורק איש מקצוע מומחה יהיה מסוגל לשים לב לפרטים הקטנים בשביל להבין איך לתת את המענה למשפחה הצעירה החדשה. בנימין טנא ילווה אתכם שלב אחרי שלב בתכנון אירוע ברית המילה ובמציאת ‏העמק השווה בין המסורת לבין הבריאות, ‏בשביל לתכנן את החוויה בצורה הכי טובה והכי נכונה לכם.