בני5-1-removebg-preview

התקשרו עכשיו

מוהל בירושלים

מוהל בירושלים מספק שירותיו הנאמנים בעיר ובאזורים הסמוכים אליה. הוא מקצועי ומוסמך לאחר שעבר קורס רשמי הכולל גם הכשרה רפואית מתאימה. הוא יבצע כל טקס ברית מילה תחת הקפדה על תנאי בטיחות אופטימאליים. הגישה שלו והמצוינות המאפיינת אותו מרגיעים מאוד חששות של הורים מודאגים. בנימין טנא הינו מוהל מוסמך וניתן לקבל אצלו מידע רב חשיבות.

מוהל בירושלים – בקיא בפרוצדורה הנ"ל

מוהל בירושלים בקיא מאוד בפרוצדורה הנ"ל ומתייחס לכל הליך כזה ברצינות הראויה. הוא יתכונן אליו רבות לאחר שעשה את כל הבדיקות האפשריות. ראשית, ילמד על מצבו הרפואי של התינוק והמוכנות שלו לטקס המילה. במקרים בהם מצבו הבריאותי אינו מאפשר זאת, לדעת הרופאים, יידחה הטקס למועד מאוחר יותר. הפרוצדורה תיעשה תוך כדי שמירה על כל כללי הבטיחות הנוקשים כפי שדרישות משרד הבריאות קובעות. הוא עצמו יקפיד אף יותר וישגיח שבעתיים. הוא עושה שימוש בכלים איכותיים, תקניים, סטריליים ונקיים. כך לגבי הסכין החדה היכולה להיות רב או חד פעמית, המפריד, המגן, המספריים והאחרים. הוא ישתמש בחומרי אלחוש, חיטוי וחבישה מעולים ויקפיד מאוד על היגיינה אישית. כך ילבש חלוק, ירחץ ידיו, ינקה וישפשף ציפורניו וכדומה.

התנהלות הטקס

במהלך הברית הוא יקפיד שהתינוק ישכב על משטח יציב. הסנדק יקבל הנחיות ברורות על הדרך בה הוא מחזיקו למניעת כל תזוזה שלו. לרוב, מדובר על טקס דתי אלא אם כן ההורים אינם רוצים בסגנון כזה.  טקס חגיגי בהובלת המוהל ילווה בברכות, שירה, תפילות וכדומה. הוא יחתוך את העורלה באבחה חדה ויבצע חבישה מושלמת. הוא ינחה את ההורים לגבי טיפול בתינוק ליום הראשון והימים הנוספים. הוא יקפיד לבדוק אותו כבר לאחר יום ויהיה מוכן וזמין לשאלות.

מוהל בעל כישורים

בנימין טנא הינו מוהל מוסמך ומומחה לנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים, ייעוץ מרגיע, תמיכה ברגעים מתוחים אלו,  זמינות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים, השתלמויות והתמחויות, מידע רפואי, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הוא ישרת בשמחה אחרים.

מוהל בירושלים